Park Hizmetleri

Park Hizmetleri Kısa Süreli veya Süresiz Davet, Toplantı ve Organizasyonlarınızda kısacası hayatınızda taşıt bulunan her alanda araçlarınızın GÜVEN VALE personeli tarafından otoparka sevk işidir. Araçlarınız, Vale hizmetleri görevlileri tarafından araç teslim kartları karşılığında mevcut hasarları kontrol edilerek teslim alınmaktadır. Alışveriş Merkezleri veya sizlerin talep edebileceği diğer mekanlarda siz saygıdeğer müşterilerimizin GÜVEN VALE logomuzu gördüklerinde araçlarını herhangi birine değil, bu konuda profesyonel ve kurumsal bir şirkete güvenle teslim ettiklerini hissetmeleri en büyük gurur kaynağımızdır.
Hasar kontrolü yapılarak alınan araçlarınız, GÜVEN VALE Elektronik araç tanıma sistemine görevli şefler tarafından el terminali ile bilgileri eksiksiz olarak kayıt altına alınır. Bu noktadan itibaren araçlar GÜVEN VALE güvencesi altındadır. Araçlarınız şirketimiz tarafından “Üçüncü Şahıs Mali Mesuliyet Sigortası” kapsamında sigortalanmaktadır.

Daha önce sizin tarafınızdan belirlenen alanda fizibilite ve etkin alan kullanma projesi yapılarak uygun maksimum kapasite ve minimum süreyle kullanımı için gerekli ekipmanlarla hazırlık yapılan alana araçlarınız güvenle sevk edilir. Bu sayede araç teslimlerinde minimum bekleme süresi ve riskli trafik sıkıntısı oluşma olasılığı kalmamaktadır. Müşteri aracının getirilmesini talep ettiğinde vale noktasındaki görevli tarafından parka alınmış araca ait kod el bilgisayarına girilir, talep otomatik olarak vale ofisindeki bilgisayar tarafından algılanır. Görevlendirilen valenin kodu, anahtarın veriliş saati veri tabanına girilir. Valeye aracın anahtarı teslim edilir. Sistemde otopark kodu belli olan araç görevlendirilmiş vale tarafından kullanılarak teslimi talep edilen noktaya götürülür

park hizmetleri