İçeriğe geç

GÜVEN VALE - ÖZEL ŞOFÖR HİZMETLERİ

Kurumların yanı sıra bireylere de hizmet veren GÜVEN VALE Özel Şoför Hizmetlerinin günlük, haftalık, aylık ve senelik olmak üzere müşterilerimize hizmet verebilmektedir.

Tecrübesi ve referansları ile bu kadar özel ve güven gerektiren bu iş kolunda GÜVEN VALE uzun yıllardır başarısı ile hizmet vermektedir. Başarısını eğitimli kadrosuna ve konusunda uzmanlaşan personeli ile güven veren marka olarak tanınan firmamız Türkiye’de bu hizmet kolunda en büyük firma olmayı çok kısa sürede başarmıştır.

Özel eğitim görmüş olan özel kadromuzla hizmette kaliteyi birinci sırada tutmaktayız.

En basit kurumlardan başlayarak makama hitabet, misafir karşılama, araç içinde bulunması gerekenler, temsil yeteneği, kıyafet ve nezaket kuralları, protokolde dikkat edilmesi gerekenler, beden dili, ilk yardım güvenli sürüş teknikleri gibi birçok konuda uzman olan personelimiz mevsimsel sürüş koşullarına hakim olduklarından olası tehlikelere karşı önlem alabilir, araçları hazırlayabilir, güvenli ve konforlu sürüş için yapılacakları rahatlıkla uygulayarak, sizlerin, ailenizin, sevdiklerinizin ve misafirlerinizin trafikteki can ve mal güvenliğinizi korumaktadır.